Youtube'da İzlenme Ve Kazanç Arttırma (Kanıtı İçerde)

Youtube İzlenme Ve Kazanç Arttırma 


Bugüne kadar Youtube'da çok denemeler yaptım bir çok yöntemi denemişimdir Bu yazımda sizelere Youtube izlenme ve  kazanç arttırma'nın en etikili yollarını anlatıcam kanıt için aşağıdaki resme bakabilirsiniz
youtube kazanç arttırma
Youtube izlenme ve kazanç arttırma


Resimde gördüğünüz gibi aylık 400 tl civarı olan (resimde en düşük 90 dolar gözüküyor daha eskiside var sadece o kısmı aldım) Youtube kazancım bu ay tam 1200 tl oldu izlenme artınca malum kazançta artar peki bunu nasıl yaptım tabi uzun vadede sonuç almak için bu yöntemi düzenli yapmanız gerekir zaten gelirin giderek arttığını görüyorsunuz..

Kullandığım yöntem ücretli Reklam vermek tabi reklam verme deyince aklınıza google ads veya facebook reklamları gelmesin bunlar değil çünkü, ben reklamları Bionluktan yaptırıyorum
bionlukta bir çok kişi ücretli reklam hizmeti veriyor bir sürü yöntem var bir çoğuda çok ucuz fiyatlara reklamınızı yapıyor ben aylık 200 tl civarı ödüyorum 1200 Tl kazançtan 200 tl çıkarınca ne eder 1000 tl yani 200 tl reklam harcamasında 600 tl kazanç elde ettim bu kesindir arkadaşlar kesinlikle yalan yoktur peki hangi yöntemleri deniyorum ?

hemen anlatıyım belli bi yöntem yok açıkcası bütün yöntemleri denemeye çalışıyorum mesela adam facebookta 1 milyon takipiçili hesabıma 30 tl ye reklam veririm diyor yada 50 tane forumda sizin makalenizi paylaşarım diyen yerlere reklam veriyorum bazende Seo çalışmaları yaptırıyorum tabi youtube videolarımı kendi sitemde'de paylaşıyorum orayada bazen reklam veriyorum Seo çalışması yaptırıyorum bütün yöntemleri deniyorum sonuçta diyelimki bir facebook sayfasına reklam verdiniz sadece ordakiler sizin reklamınızı görür aylık düzenli olarak farklı sayfalara gruplara sitelere reklam veriyorum, şöle diyenlerde var aylık 100 bin izlenmeli magazin sitemde 50 tlye 1 aylık banner reklamnızı yayınlarım, bu şekilde reklam verenlerde oluyor her türlü reklam veren var umarım anlatabilmişimdir zaten bionluk sitesine girdiğinizde reklam verenlere görürsünüz aşağıda resimden gösterdim reklam verenler bölümünü..

bionluk sitesi
Bionluk Reklam verme


Bu yöntemler kalıcı yöntem olduğu için bir süre izlenmeniz artıcaktır yani şunu demek istiyorum adam sizin kanalınızı 50 tane forumda tanıtıyor burdaki tanıtım yazısı ve linkler kaybolmaz site kapanmadığı sürece bir nevi kalıcı oluyor ayrıca başka sitelerde sizin kanalınızın veya sitenizin reklamını yapmak backlinktir, google backlinkleri çok sever ve puan verir. tabi uzun süre gitmeyebilir, çünkü yeni sitelere yeni makaleler eklendikçe arka planda kalır reklamlarınız ama kalıcı olduğu için google aramalarından yine o sitelerdeki sizin makaleleriniz çıkabilir bir çok faktörede bağlı sitelerin google aramalarında ne sıklıkla çıktığına ? yada güncel sitelermi ? yani eğer bu makale eklenen sitelere düzenli içerik yüklenmiyorsa ! aramalarda çokta iyi sonuçlar vermez , bir sürü etken var arkadaşlar benim diceklerim bukadar'dı. sormak istediğiniz sorular varsa bu makalenin altında bize sorabilirsiniz herkese bol kazançlar dilerim..

Youtube kanalımda'da izlenme arttırmayla ilgili bir video Çekmiştim aşağıdan izleyebilirsiniz..Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Forum Scripti Kırulumu Full Anlatım (MYBB)

Godaddy İle Alınan Hosting Ve Domaini Bağlama