Programsız İnstagram kapak fotoğrafı oluşturma

programsız resim düzenleme
PROGRAMSIZ KAPAK FOTOĞRAFI YAPIMI


Programsız Kapak Fotoğrafı Oluşturma

Eskiden photoshop gibi bazı programlarda tasarımlar yapmaya çalışırdım, çok uğraşmama rağmen hiçte iyi sonuçlar alamazdım. daha sonra hazır görsellerin ve proje dosyalarının olduğunu gördüm yani adamlar photoshop için hazır proje dosyaları oluşturmuş siz indiriyosunuz sadece içindeki yazıları değiştirip kullanıyorsunuz.. 

Tabi bunu yapabilmek için elinizde bir photoshop programının olması gerekir bazen format attığımızdan dolayı photoshop yüklü olmayabiliyor. yada bir internet kafede photosop programını bulamayabilirsiniz. bende bunun için bir yöntem buldum programsızda gittiğimiz heryerde kullanabileceğimiz bir yöntem, bunun için sadece internet bağlantınız olması yeterli bu yöntem bir sitedir. ismi canva bu sitenin üzerinden hazır kapak fotoğrafları oluşturabilirsiniz. sadece kapak fotoğrafıda değil şablon yada özel kart'ta oluşturabiliyorsunuz. bir çok özelliği var istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. facebook,instagram,twitter hatta youtube için kapak görseli bile hazırlanıyor..

canva site linki : https://lite.lc/YJTWj

kullanımıda çok basittir sadece siteye üye oluyorsunuz karşınıza çıkan pencerede arama bölümü var buraya tıkladığınızda aşağı doğru bir pencere açılıyor, burdan hangi platform için hazırlayacağınızı seçiyorsunuz. aşağıdaki resimde gösterdim.. 
kanva
canva kullanım


Seçimi yaptıktan sonra hazır şablonlardan istediğinizi seçip kullanmaya başlayabilirsiniz resmi kayıt etmek için yukarda sağ en üst köşede indir butonuna tıklayarak kaydınızı yapabilirsiniz. bu yazımda anlatıcaklarım bukadardı sormak istediğiniz sorular varsa bize yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz. herkese iyi çalışmalar dilerim..

Bizi youtube'dan da takip edebilirsiniz : http://bit.ly/33P7bjH

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Forum Scripti Kırulumu Full Anlatım (MYBB)

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Nasıl Yapılır? - İnternetten Para Kazanma

Admitad Satış Ortaklığı İle Para Kazanma (Kazanç Kanıtı İçerde)