Admitad Satış Ortaklığı İle Para Kazanma (Kazanç Kanıtı İçerde)

Admitad Satış Ortaklığı ile İnternetten Para Kazan

Admitad reklam verenleri buluşturan bir satış ortaklığı platformudur nerdeyse bütün reklam veren firmalar bu sitede mevcut. aliexpress,alibaba,gearbest,trendyol gibi bir çok firmaya admitad üzerinden ulaşabilirsiniz..

sen kazanıyormusun diye sorucak olursanız aşağıda bir kazanç kanıtı gösterdim tabi bu bir satış ortaklığı platformu olduğu için ürün ne zaman satılır onu bilemiyoruz yani düzgün bir altyapı kurmanız gerekir devamlı gelir için..

Admitad kazanç kanıtı


Panelide gayet sade ve düzgün ayrıca istediğiniz kadar site yada sosyal ağ ekleyebiliyorsunuz
içinde bir çok eklentiside mevcut mesela en güzel eklentilerden birisi admitad bot bu eklentiyi indirdiğiniz zaman chrome yükleniyor ve admitad destekli bütün reklam verenleri size otomatik gösteriyor direk linkini alabilirsiniz. isterseniz siteye kayıt nasıl olunur ondan bahsediyim..


Admitad Sitesine Nasıl Kayıt Olunur ?

Admitad sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz, siteye girdiğinizde satış ortaklığı yapıcanız için yayıncı olarak kayıt oluyorsunuz. kayıt işlemi zaten basittir. giris yaptıktan sonra ayarlar bölümünden ödeme bilgilerini düzenleyebilirsiniz. para çekebilmek için 20 dolara ulaşmanız gerekiyor..

Ödeme ile ilgili bilgileri admitad türkiye youtube kanalında anlatılıyor ordan'da takip edebilirsiniz.. 

Programlar bölümünden reklam veren firmalara başvuru yapabiliyorsunuz bazı firmalara başvuru yaptığınız anda direk onaylanıyor tabi hepsi için geçerli değil. her firmadan onay alıcaksınız diye bişeyde yoktur bazen red cevabıda alabilirsiniz. linkleri heryerde paylaşamassınız sadece eklediğiniz sitelerde paylaşıyosunuz her eklediğiniz site içinde firmalara ayrı başvuru yapmanız gerekir. ekleme işlemini aşağıdaki resimde gösterdim

admitad site ekleme

Dediğim gibi sadece eklediğiniz siteler üzerinden paylaşım yapabilirsiniz linki alırken hangi sitenin seçili olduğunada dikkat edin yoksa ürün satılsa bile ödeme yapılmayabilir. detaylı anlatım için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz herkese bol kazançlar dilerim...
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Forum Scripti Kırulumu Full Anlatım (MYBB)

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Nasıl Yapılır? - İnternetten Para Kazanma