Upload Yaparak İnternetten Para Kazanma

Turbobit ile para kazanma


Dosya Yükleyerek Para Kazanma

İnternet üzerinden bir arkadaşımıza yada bir topluluğa dosya paylaşmak istediğimizde genelde dosya yükleme sitelerini kullanırız bunlardan bazıları Yandex disc,Google drive gibi sitelerdir..

Bunların dışında para kazandıran upload siteleride vardır en çok bilineni turbobit'tir. çalışma mantığı ise, kullanıcıları düşük bir hızda indirme sunar,yüksek hızlarda indirmek için ücret ödemeniz gerekir böylece para kazanmış oluyor tabi kazanabilmek içinde birilerinin siteye dosya yüklemesi  lazım'ki insanlar indirsin, bizde ortaklık programı'na katılarak para kazanabiliyoruz yüklediğimiz dosyaları site yada sosyal paylaşım yerlerinde paylaşıyoruz dosylarınızın 1000 kere indirilmesi durumunda 3 dolardan 20 dolara kadar kazanabiliyorsunuz..

Fiyat dosyanın boyutune ve indirme sayısına göre farklılık gösterebilir sitede altın ortaklar diye bir özellik mevcut sürekli vide düzenli dosya upload yapıp paylaşanlar 1000 indirme başına 8 dolar'dan 25 dolara kadar kazanabiliyor.. 

Kayıt olmakta çok basittir öncelikle turbobit sitesine üye oluyorsunuz, üye olduktan sonra aşağıda yazan make money linkine tıklayarak ortaklık bölümüne geliceksiniz burda ayrı olarak tekrar üye olmanız gerekir, üyelik işlemi bittikten sonra panele giriş yaptığınızda zaten bütün bilgileri görürsünüz,türkçe bir panel olduğu için kullanmasıda kolaydır..

Kazandığınız paralari yine bu panel üzerinden görebilirsiniz. daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıda çekmiş olduğumu videomu  izleyebilirsiniz herkese bol kazançlar..


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Forum Scripti Kırulumu Full Anlatım (MYBB)

Godaddy İle Alınan Hosting Ve Domaini Bağlama