Onedio Tarzı Magazin,Haber Sitesi Kurulumu (Buzzy)

onedio tarzı site kurulumu
Buzzy Haber,Magazin teması

Buzzy Haber Ve Magazın Sitesi Kurulumu

İnternette en çok ziyaret edilen siteler arasında haber ve magazin siteleri yer alır özellikle internetten para kazanmak çin bir site kurucaksanız kesinlikli haber ve magazin sitesi kurmanızı tavsiye ederim. şimdi size magazin scriptinin ismini sölicem..

Scriptin adı Buzzy'dir aslında buna bir script demek doğru olmaz artık insanlar script yapmak yerine var olan scriptlere tema yazmayı tercih ediyorlar Bunlardan biriside Wordpress'tir,Wordpress'i eklentileri ve temaları sayesinde istediğiniz herşeye dönüştürebilirsiniz. hatta woo eklentisi sayesinde bir alışveriş sitesi bile yapabilirsiniz..

Buzzy'de aslında bir script değil wordpress'in bir temasıdır bu temayi yüklediğiniz'de direk magazin sitesine dönüşüyor woo eklentisi sayesinde içinde alışveriş yapma bölümleri bile mevcuttur..

Yani magazin haberleri paylaşabileceğiniz gibi ürün satış konularıda oluşturabilirsiniz, scriptin demosuda burdadır...

İçinde 6 tane farklı görünüm özelliği mevcuttur yani bir tema içinde farklı tema görünümleri var..
tabi script gelişmiş olduğu için paraldır ücretide 69 dolar'dır.. extra 21 dolar daha ödeyerek 12 ay script ile ilgili destek alabiliyorsunuz..

Kurulumu nasıl diye sorucak olursanız önce bir Wordpress kurun ve temalar bölümünden indirdiğiniz dosyayı yükleyin bukadar basit. zaten tema dosyasıdır daha detayli bilgiyi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Wordpress kurulumu hakkında bilginiz yoksa burdan önce domain ve hosting almayı daha sonrada içine wordpress kurulumunu anlattım

 satın alma linkini aşağıda paylaştım herkese iyi günler dilerim...

Buzzy İndirme Linki : https://lite.lc/aO-dF


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Forum Scripti Kırulumu Full Anlatım (MYBB)

Profesyonel Emlak Scripti Kurulumu

Admitad Satış Ortaklığı İle Para Kazanma (Kazanç Kanıtı İçerde)