Adsense Alternatifi Reklam Verme Şirketi [Admatic]


reklam veren site
Admatic

Adsense Alternafi Reklam verme Şirketi

Bazı siteler Adsense politikalarına uymayabiliyor yada farklı sebeblerden dolayı kabul edilmiyor zamanında benimde başıma gelmişti bir çok kez başvurmama rağmen kabul edilmedi tabi daha sonra onaylamayı başardım bunun hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bu linkten ilgili video'ya ulaşabilirsiniz..

Peki Adsense dışında başka hangi şirket var ? türkiyede faliyet gösteren   Admatic reklam şirketi mevcut, ister yayıncı istersenizde reklam veren olabiliyorsunuz. açıkcası Adsense kadar iyi kazandırdığı sölenemez ama belli bir ücret kazanç sağlıyor ayrıca şunuda sölim bir çok büyük site bu reklam verme ağını kullanıyor. ödeme konusunda kesinlikle sıkıntı olmaz. bir reklamın Admatic reklamı olduğunu anlamak için aşağıdaki gibi reklamın üst köşesinde logosu gözükür bu sitede'de sağ altta çıkıyor görmüşüsünüzdür tabi eğer kaldırmadıysam bu yazıyı nezaman okuduğunuza bağlı bazen kaldırabiliyorum..


adsense alternatifi reklam verme şirketi
Admatic
Sitenizde Admatic reklamları eklemek istiyorsanız, yayıncı olarak kayıt olmanız gerekir aşağıda gösterdiğim yere tıklayın 


Yayıncı kayıt

Tıkladıktan sonra karşınıza üye giriş paneli geliyor altında hesap oluşuturun linkini görüceksiniz resimdeki gibi 


Admatic Kayıt
Kayıt bölümünden bilgilerinizi ve reklamı yayınlayacağınız siteyi ekliyosunuz ve kaydınızı tamamlıyorsunuz. eğer siteniz yoksa malesef başvuramassınız ayrıca ücretsiz siteler kesinlikle kabul edilmez örneğin blogger yada webhosttan alınan siteler olmaz. (Blogger'a domain ekleyince oluyor bu site zaten bloggerdır sadece kendim domain (alan adı) ekledim) ücretli bir site kurmak için bu videoyu izleyebilirsiniz. kayıt olduktan sonra üyeliğinizle giriş yapın Websitelerim bölümünden sitenizin onaylanıp onaylanmadığını takip edebilirsiniz. onaylama işlemi bir kaç gün sürebilir. eğer siteniz onaylanırsa yine aynı bölümde reklam kodu al linkini görüceksiniz tıklayın ve sitenizi seçin karşınıza aşağıdaki gibi seçenekler çıkar.


reklam kodu
Reklam Kodu Alburdan reklam görünümünü seçiyorsunuz yani popup olarakmi çıksın yoksa direk site üzerindemi görünsün seçebiliyorsunuz ben genelde Scroll Ad seçiyorum seçtiğiniz zaman size bir kod verir zaten size nereye ekleyeceğinizi sölüyor sayfanızın kodları arasına ekleyin. eğer scroll ad seçerseniz reklam sağ alt köşede gözükür sayfayı biraz aşağı doğru kaydırınca çıkıyor direk çıkmayabilir sayfayı yenileyin biraz bekleyin bazen reklam çıkmadı zannedebilirsiniz geç gelebiliyor. Admatic hakkında anlatıcaklarım bukadardı bide ingilizce siteler için reklam verme şirketi var ismi adcash ingilizce bir siteniz varsa bu şirketten reklam alıp sitenize ekleyebilirsiniz.. 

Son olarak şunu sölim ingilizce içerikler ve ingilizce reklam verenler gerçekten iyi ücret ödüyor ve ingilizce dünya dili olduğu için çok fazla kişi sitenize gelebilir ayrıca adsense ingilizce içeriklere daha çok para ödüyor napın ne edin ingilizce öğrenin heryerde karşınıza çıkar bir programlama dili öğrenirken bile ingilizce lazım oluyor ayrıca satış ortaklığı için ingilizce sitelerden çok para kazanılıyor. diceklerim bukadardı herkese iyi çalışmalar dilerim.. 

Bizi youtube kanalımızdan da takip edebilirsiniz  
https://www.youtube.com/user/mistix22


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Forum Scripti Kırulumu Full Anlatım (MYBB)

Profesyonel Emlak Scripti Kurulumu

Admitad Satış Ortaklığı İle Para Kazanma (Kazanç Kanıtı İçerde)